понеділок, 5 жовтня 2015 р.

Учні Жуківського НВК привітали своїх педагогів з професійним святом

2 жовтня учні Жуківського НВК привітали своїх педагогів з Днем учителя.

Захід, який учні готували протягом двох тижнів, відбувся  у актовій залі навчального закладу зі святкового концерту. Власними силами та під керівництвом 11 класу та місцевого педагога-організатора Рекеди Наталії, зі сцени лунами пісні у виконанні: Феник Юлії, Гладун Катерини, Мухи Анни та Домашенко Ольги.

Остання зачарувала своїм співом всіх глядачів. Незважаючи на свій юний вік (учениця 6 класу), Ольга виконала складний музичний твір без музичного супроводу - акапельно та зірвала море аплодисментів із залу.

Вражаючим та неочікуваним виявився виступ учениць Гладун Катерини та Максимець Альони, які зі сцени продемонстрували неперевершений номер в стилі художньої гімнастики - акробатичний етюд зі складними підтримками, що не залишило нікого байдужим.

Не менш яскравим був виступ дуету двох одинадцятикласниць: Чубар Людмили та Лишко Анастасії, які продемонстрували своє бачення та відтворили кавер-версіями відомі пісні українських рок-гуртів в акустичному стилі.

Ведучими заходу були Рокоча Олександра та Лишко Анастасія.

Після святкового концерту розпочався шкільний день самоврядування, якого учні чекали з великим нетерпінням, адже хоча б день побути вчителями і керувати навчальним процесом - це дуже захопливо.

Епічним завершенням святкового дня став футбольний товариський матч, збірної вчителів проти збірної учнів школи, в складному і напруженому матчі, команда педагогів здобула перемогу з рахунком 3:1.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.