пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.

На Київщині заступник голови виборчої комісії побив спостерігача від ОПОРИ (ВІДЕО)

Спостерігач "ОПОРИ" Сергій Дубовий зняв суперечку між членами Тетіївської районної виборчої комісії, що на Київщині. В результаті у нього спочатку забрали телефон, а потім побили.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу громадянської мережі "ОПОРА".

"Сергій Дубовий знімав засідання комісії, на котрому виникла суперечка про гроші між самими членами комісії. Опісля одна із членів комісії Інна Калько почала штовхати і забирати у нього телефон, на котрому було записано конфлікт у комісії", - йдеться у повідомленні.

Після того, як спостерігач написав заяву в міліцію про перешкоджання роботі офіційному спостерігачеві, він повернувся в приміщення Тетіївської виборчої комісії, де йому заявили, що він надалі не може брати участі в засіданні.

"Спостерігач "ОПОРИ" попросив надати йому офіційну постанову і продовжив знімати на відео. Після цього заступник голови комісії Микола Мусік його побив", - зазначили в "ОПОРІ".


Порушення виборчого законодавства буди зафіксовані і в Згурівці. Раніше "Згурівська Правда" повідомляла про зафіксоване виборче порушення у Згурівському районі. Так, у Згурівці замість того, щоб зняти агітаційні білборди політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", лише зафарбували логотип партії. Порушення сьогодні зранку зафіксував спостерігач Громадянської мережі "ОПОРА".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.