пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

У Старооржицькому НВК відбулася лінійка до Міжнародного Дня людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і день ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Так, 1 жовтня у Старооржицькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - дитячий садок" відбулася лінійка до Дня людей похилого віку. Ведучі (Кобизька К. і Співак А. учениці 9 класу) підготували сценарій, що закликав молодь допомагати своїм дідусям і бабусям та замислитися над своїм ставленням до старшого покоління.

Думаю, що після цієї лінійки учні будуть ще більше турбуватися про своїх рідних. То ж я звертаюся до Вас із словами-проханням: «Молодосте, зазирни у вічі старості!».

Кобизька Катерина, учениця 9 класу Старооржицького НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - дитячий садок". 

За матеріалами сайту Старооржицького НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - дитячий садок".
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.