середа, 28 жовтня 2015 р.

Площа тліючих торфовищ на Київщині становить 55 га - ДСНС

У Київській області станом на 7:00 середи в п’яти районах триває гасіння десяти локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 55 га.

Згідно з повідомленням прес-служби ДСНС України, досі тліє торф у Вишгородському (с. Демидів – 1,1 га, с. Савенки – 6,2 га), Бородянському (с. Бабинці – 14,5 га, с. Нова Гребля – 7,5 га, с. Берестянка – 7,8 га), Іванківському (с. Горностайпіль – 1,7 га, с. Запрутка- 3,65 га), Броварському (с. Бобрик – 1,4 га, с. Русанів – 1,3 га) та Переяслав-Хмельницькому (с. Вовчків – 9,7 га) районах.

У цілодобовому режимі від ДСНС залучені 232 особи та 59 одиниць техніки.

Як повідомляється, радіаційний фон у м. Києві та Київській області перебуває в межах норми і становить у середньому 10-11 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону 30 мікрорентген на годину).

Радіаційний фон у Зоні відчуження становить в середньому 22 мікрорентгени на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину).

Як повідомлялося у вівторок, площа тліючих у Київській області торфовищ зменшилася до 51,75 га.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.