неділя, 25 жовтня 2015 р.

На Київщині передрукували майже 25 тисяч бюлетенів

В комісії переплутали бюлетені через те, що не було маркування з номерами дільниць на пачках.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на Громадянську мережу "ОПОРА".

На пачках з бюлетенями зі списками кандидатів до облради, котрі напередодні отримала Вишгородська міська виборча комісія, не було маркування з номерами дільниць. Оскільки кількість бюлетенів необхідних для дільниць співпадала, то комісія роздала бюлетені дільничним комісіям.

В результаті виявилось, що в посортованих пачках бюлетенів переплутані округи. Деякі комісії встигли поставити штампування на бюлетенях, через що ті фактично зіпсовані.

Голова Вишгородської міської виборчої комісії Микола Терновий говорить, що не знає, хто насправді припустився помилки: "Можливо, це моя помилка, бо я мав не допустити розподіл бюлетенів. Як кажуть, відпускає командир. Але по-людськи мені здається, що нашої помилки тут не має, і про це також говорили представники обласної виборчої комісії, коли приїжджали з’ясовувати".

Терновий запевняє, що комісія не мала можливості ідентифікувати бюлетені, тому дивно, що не було заводського маркування.

"За Законом усі бюлетені мають бути одного кольору, тобто вироблені однією партією, тому передрукувати довелося усю бюлетені до обласної ради в округах №20 і №21 Київської області, а не лише ті, що зіпсовані безпосередньо. Приблизно 25 тисяч", - каже Терновий.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.