субота, 5 вересня 2015 р.

Київ знову накриває димом, концентрація шкідливих речовин поки в нормі

Сьогодні, 5 вересня, Київ знову огорнуло димом. Однак в головному управлінні Державної СЕС повідомляють, станом на ранок суботи перевищення концентрацій вмісту шкідливих речовин в повітрі Києва не зафіксовано.

Так, на 9:00 не зареєстровано перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій вмісту шкідливих речовин.

Через перепад температури і зміни вітру, а також у зв'язку з незавершенням ліквідації пожежі торфовищ у Київській області ввечері з 20:00 до 23:00 ситуація може ускладнитись.

Нагадаємо, що вранці 3 серпня Київ затягнуло димом, тоді рівень сірчистого ангідриду перевищував норму у кілька разів. Причиною задимленості, за інформацією ДСНС, стала пожежа на Київщині в районі Зазим'я та тління торф'яників. Влада Києва вирішила 3 вересня скоротити навчальний день в школах, 4 вересня зупинити навчання. Синоптики ж попередили, що вітер з боку епіцентру пожеж обдуватиме Київ кілька днів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.