понеділок, 14 вересня 2015 р.

Переселенці під Києвом залишені без уваги місцевої адміністрації

Переселенці, які проживають в таборах у м Ворзель, втратили підтримку держави.

Департамент соціальної політики України, який раніше оплачував тимчасове житло для біженців із зони АТО і АРК, перестав фінансувати їх проживання. У зв'язку з цим у 4 таборах, де проживали біженці, адміністрація вирішила виселити жителів, які на її думку є неплатоспроможними. Один із санаторіїв вже пустує, - пише QHA.

Із 350 чоловік у Ворзелі залишилося лише 180. Люди виїжджають з таборів, оскільки керівництво регулярно почало відключати світло і газ.

Така ситуація в передмісті Києва триває вже не один місяць.

Раніше, в березні 2015 року, у ЗМІ з'явилася інформація, що адміністрація санаторію "Перемога" міста Ворзель Київської області пред'являє оплату комунальних переселенцям 3,7 тис. грн. з дитини і 4,3 тис. грн. з дорослого.

На сьогоднішній день за проживання в місцях компактного поселення переселенці повинні платити близько 600 гривень на місяць. Чи зміниться ця ціна під час початку опалювального сезону, залишається під питанням.

Крім проблем з проживанням, переселенці у Ворзелі страждають від нестачі продуктів, медикаментів та одягу. Частково намагаються вирішити цю проблему волонтери, які регулярно відвозять в табори речі, промтовари, медикаменти і продукти. На жаль, як зізнаються активісти, без допомоги держави забезпечити жителів всім необхідним вийде.

Нагадаємо, що на даний момент в Україні не існує єдиної програми, спрямованої на комплексне вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб з окупованого Донбасу та анексованого Росією Криму.

1 коментар:

  1. Скільки можна робити орфографічних помилок? Аж соромно читати...

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.