понеділок, 14 вересня 2015 р.

Переселенці під Києвом залишені без уваги місцевої адміністрації

Переселенці, які проживають в таборах у м Ворзель, втратили підтримку держави.

Департамент соціальної політики України, який раніше оплачував тимчасове житло для біженців із зони АТО і АРК, перестав фінансувати їх проживання. У зв'язку з цим у 4 таборах, де проживали біженці, адміністрація вирішила виселити жителів, які на її думку є неплатоспроможними. Один із санаторіїв вже пустує, - пише QHA.

Із 350 чоловік у Ворзелі залишилося лише 180. Люди виїжджають з таборів, оскільки керівництво регулярно почало відключати світло і газ.

Така ситуація в передмісті Києва триває вже не один місяць.

Раніше, в березні 2015 року, у ЗМІ з'явилася інформація, що адміністрація санаторію "Перемога" міста Ворзель Київської області пред'являє оплату комунальних переселенцям 3,7 тис. грн. з дитини і 4,3 тис. грн. з дорослого.

На сьогоднішній день за проживання в місцях компактного поселення переселенці повинні платити близько 600 гривень на місяць. Чи зміниться ця ціна під час початку опалювального сезону, залишається під питанням.

Крім проблем з проживанням, переселенці у Ворзелі страждають від нестачі продуктів, медикаментів та одягу. Частково намагаються вирішити цю проблему волонтери, які регулярно відвозять в табори речі, промтовари, медикаменти і продукти. На жаль, як зізнаються активісти, без допомоги держави забезпечити жителів всім необхідним вийде.

Нагадаємо, що на даний момент в Україні не існує єдиної програми, спрямованої на комплексне вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб з окупованого Донбасу та анексованого Росією Криму.

1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.