понеділок, 7 вересня 2015 р.

Порушив – Слава Богові. Поліція упіймала, але не змогла оштрафувати водія скандального митрополита Вишгородського за порушення ПДР (ВІДЕО)

Співробітники патрульної поліції Києва наздогнали скандального настоятеля Києво-Печерської Лаври Митрополита Павла, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Коли поліцейський намагався зупинити настоятеля, який прибув до храму на елітному Mercedes S-класу, той почав розпитувати у патрульних, чи ходять вони до церкви.

"Ви у церкві були? Подумайте про душу і тоді задавайте мені запитання… Я вам не хлопчик, аби стояти тут", - сказав настоятель Павло.

Коли ж поліцейський повідомив йому, що водій порушив правила дорожнього руху той відповів "Нічого. Слава Богові".

Примітно, що це не перший скандал, фігурантом якого став настоятель Павло. Журналісти раніше дізналися, що у священнослужителя цілий автопарк авто VIP-класу – шикарні Mercedes та Lexus та особняк у селі Вороньків Київської області. Свій 50- річний ювілей митрополит Вишгородський відзначав із помпою - тоді його спершу привітали в Лаврі, а далі влаштували грандіозну гулянку у одному зі столичних готелів.

Саме настоятель Києво-Печерської Лаври Павло у 2010 році освячував кабінет тодішнього прем'єра Миколи Азарова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.