пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

На Київщині через недбалість ущент вигорів хутір (ВІДЕО)

Вогонь знищив цілий хутір на Київщині, п'ять хат згоріли повністю. Пожежники кажуть, що вогонь перекинувся із поля, де люди палили суху траву, йдеться у сюжеті ТСН.

Вигоріла ледве не уся вулиця, у одній із хат жили переселенці із Донбасу. Займання сталося протягом лічених хвилин. Будинки цих чоловіків по обидва боки від згорілих. Вогонь до них не дістав. На допомогу позбігалися люди із села, що трохи далі.  Гасили своїми силами до приїзду пожежників.

Із п'ятьох згорілих хат  – три були як дачі  - люди приїжджали на літо.  В четвертій хаті жили постійно.  І ще  одна стояла пусткою. В одному  зі згорілих  будинків жили переселенці з Донеччини. Його вони отримали у спадок. Сюди втекли від війни,  але горе таки наздогнало їх тут.

У державній службі з надзвичайних ситуацій кажуть, до них пізно надійшло повідомлення. А такого масштабу могло й не бути, якби люди обережніше  палили  траву на полі.  Саме це називають причиною пожежі.  У спеку вогонь з поля  швидко  перекинувся на  будинки.

Через пожежу у хуторі пошкоджено електромережу. До кінця  дня, обіцяють,  електроенергія  буде. Пожежники зі свого боку закликають усіх, хто мешкає у приватних  будинках, бути особливо обережинми  із палінням  сухої трави.  Тим паче, що спекотна і бездощова погода протримається ще до кінця тижня.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.