вівторок, 8 вересня 2015 р.

У Пирогові пройде традиційне свято "Осінь весільна"

У Національному музеї народної архітектури та побуту України 13 вересня з 13:00 до 17:00 відбудеться свято "Осінь весільна"

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на прес-службу музею.

На святі фольклорні колективи з Черкащини, Київщини, Вінниччини, Чернігівщини, Рівненщини та Хмельниччини продемонструють різноманітні весільні обряди.

Як повідомляють організатори, родзинкою заходу стане театралізована вистава "Сорочинська ярмарка" у виконанні аматорського театру "Колесо", а також давній архаїчний обряд із Полісся "Свіччине весілля" у виконані фольклорного колективу "Льонок".

На експозиції "Середня Наддніпрянщина" будуть продемонстровані весільні обряди, а біля Михайлівської церкви фольклорний гурт з Київщини зустріне молодят, які щойно повінчаються і покажуть обряд зустрічі молодих та їх благословення батьками.

Окрім того, на експозиції "Середня Наддніпрянщина" буде організовано виставку-продаж весільного печива (короваї, шишки, верчі, пташки, голуби).

Також відвідувачі зможуть придбати весільну атрибутику, виготовлену народними майстрами (весільні рушники, віночки, ікони, прикраси, весільний народний одяг).

Крім того, усі охочі матимуть змогу навчитися виготовляти весільну витинанку, ляльку-наречену, розписувати весільних птахів та плести барвінковий вінок.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.