вівторок, 8 вересня 2015 р.

Упродовж трьох днів у Білій Церкві аферисти ошукали людей майже на 38 тис. грн.

Упродовж трьох днів до Білоцерківського міськвідділу міліції надійшли заяви від громадян про те, що їх ошукано. Злочинний «заробіток» шахраїв  становить майже 38 000 гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ГУ МВС у Київській області.

Так, до міліції звернувся місцевий житель із заявою про те, що його ошукали на велику суму грошей. Чоловіку зателефонували невідомі і повідомили, що з його сином трапилась неприємності. Невідомі говорили надто переконливо і дуже налякали батька. Така «турбота» про сина коштувала потерпілому 23 тисячі гривень – саме таку суму він перерахував аферистам. Як з’ясувалось згодом, син на той час безтурботно спілкувався з друзями.

До Білоцерківської міліції звернулась 45-річна місцева жителька, яка через мережу Інтернет продавала свої речі. Вона розповіла, що «покупець», для переказу  коштів за товар, попросив вказати всі реквізити її кредитної картки.  Наприкінці дня жінка виявила, що з банківської картки зникли 12 тисяч гривень.

57-річний житель села Озерна в серпні 2015 року перерахував 2800 гривень за   товар на ім'я однієї особи. Але до цього часу чоловік замовлення не отримав. Продавець не тільки не виконала  умов договору та не повернула кошти, вона навіть не відповідає на телефонні дзвінки.

Зняття коштів із карткових рахунків громадян – розповсюджений вид злочину. Аферисти телефонують «клієнтам» і просять продиктувати їх картковий номер та код – за декілька хвилин з карткового рахунку довірливих людей зникають всі їх кошти.

Одним із найпоширеніших видів шахрайства - це вимагання грошей для порятунку рідних. Зазвичай, зловмисники телефонують жертвам в нічний час або вранці на мобільний чи домашній телефон - можуть представлятися працівниками міліції та  змінювати голос, називатися вашими рідними чи знайомими. Повідомляють, що ваш родич потрапив у неприємність і знаходиться в міліції за вчинення злочину, а для того щоб його звільнити, необхідно перерахувати певну суму грошей.

Шановні громадяни, будьте обачні!  У будь-якому разі не панікуйте, перевірте отриману інформацію і відразу телефонуйте до міліції за номером 102.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.