пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

На Київщині платитимуть 10 тисяч гривень за інформацію про корупціонерів

У Київській області за інформацію про корупціонерів будуть виплачувати грошові премії. Проект "Стоп корупції у Київській області" оголосив конкурс і звернулися до жителів області з пропозицією надавати відомості про корупційні дії в регіоні.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на офіційну сторінку проекту у Facebook.

Так, за інформацію, що підкріплена фактами, обіцяють грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень, п'ять тисяч та три тисячі гривень.

"В ідеалі це повинні бути фото- і відео-докази. І якщо вони відповідають дійсності і стануть темою нашого журналістського розслідування, винагорода обов'язково буде виплачена", - зазначили автори проекту.

Крім того, існує спеціальна премія за інформацію, що буде цікавою, навіть якщо вона не стане темою розслідування програми журналістських розслідувань. Її сума становить дві тисячі гривень.

Нагадаємо, проект "Стоп корупції в Київській області" розслідує факти корупції, з якими безпосередньо зіткнулися мешканці області. Він показує реальну картину зловживань, а за матеріалами журналістських розслідувань виходить програма.

1 коментар:

  1. Корупція як була так і буде..тому це просто лірика"10000"грн..

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.