понеділок, 10 серпня 2015 р.

На Бориспільщині правоохоронці викрили нарколабораторію з виробництва амфетаміну (ВІДЕО, ФОТО)

На Бориспільщині за місцем проживання 44-річного місцевого мешканця правоохоронці виявили лабораторію з виготовлення наркотиків.

Вилучено понад 150 грамів амфетаміну, що за цінами "чорного ринку" становить близько 70 тис. грн, повідомляє прес-служба МВС України в Київській області.

"В рамках проведення оперативно-профілактичної операції "Мак" співробітники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бориспільського міськвідділу міліції спільно з працівниками районної прокуратури під час проведення санкціонованого обшуку вдома у чоловіка виявили та вилучили амфетамін та лабораторне приладдя для виготовлення психотропної речовини", - йдеться у повідомленні.

Крім того заступник начальника ГУМВС України в Київські області зазначив: "У рамках проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання, раніше не судимого громадянина 1971 року народження було виявлено та вилучено лабораторне обладнання для виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини - амфетамін. Більш того, в ході проведеного обшуку було виявлено та вилучено готову продукцію, а саме більше 150 грам особливо небезпечної психотропної речовини амфетамін".

Працівники міліції встановлюють шляхи постачання всіх компонентів та канали збуту виготовленої психотропної речовини – амфетаміну. Досудове слідство триває.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.