середа, 19 серпня 2015 р.

На Київщині нахабний водій на дорозі погрожував зброєю (ВІДЕО)

На Київщині нахабний кермувальник проклав собі шлях зброєю. Відео, на якому він погрожує подружжю пістолетом, викликало обурення у соцмережах.

Це відео було знято минулого тижня на трасі "Київ-Одеса". Подружжя Сотіних поверталося додому з відпочинку. Аж раптом їхнє авто наздогнав "Мерседес". Перед тим він уже зігнав з лівої смуги кілька машин, які йому заважали.

Ілля не встиг вчасно звільнити дорогу черговому "господарю життя". І той вирішив його провчити - пригрозив пістолетом.

"Я його шукаю в лівому дзеркалі - тільки що був, уже нема. І тут чую як дружина так "а, ціляться!". Я повернувся, бачу, дійсно, він цілиться в нас із пістолета", - розповів потерпілий Ілля Сотін.

"Мені страшно, я боялася, що він зараз почне стріляти. Але чоловік мене спитав "чи я маю його пропустити, якщо він уже погрожує?". Я подумала, і кажу "ні, бо це ж буде неправильно, якщо ми його пропустимо, то він зрозуміє, що він тут король", - розповідає потерпіла Наталія Сотіна.

Похизувавшись зброєю, водій "Мерседеса" вгамувався і рушив далі. А Ілля, приїхавши додому, одразу виклав відео з реєстратора в інтернет.

Вже за кілька годин особу агресивного водія встановили. Ним виявився 36-річний приватний підприємець із Жашкова Черкаської області.

Тим часом Ілля пішов у міліцію писати заяву. Там її прийняли, але пояснили: для того, щоб водій відповів за свої дії, треба було викликати патруль негайно, прямо на трасі. Оскільки пострілів ніхто не чув, довести, що пістолет був справжній, за кілька днів після самого конфлікту, буде непросто.

"У цій ситуації треба відразу викликати поліцію, 102 дзвонити. Говорити адресу або дорогу. Спочатку викликати поліцію, вони приїдуть там. І написати заяву", - пояснив інспектор патрульної поліції Ігор Круглик.

В інтернеті це відео вже переглянули майже 200 тисяч людей. Активно коментують його прихильники легалізації вогнепальної зброї. Мовляв, імовірність отримати таку саму відповідь змусить подібних нахаб поводитись скромніше.


"Прийняття закону про зброю, як мінімум прибирає одна перевага у таких хамів, а в кращому випадку взагалі мінімізує шанс виникнення такої ситуації!" - висловив думку Олександр Євстегнєєв.

Противників вільного продажу зброї в Україні досі більше, ніж прибічників. При чому, як свідчать останні дослідження, проведені Центром імені Разумкова, більше разів у вісім.

Але якщо подібні інциденти стануть нормою, громадська думка може й змінитись. У парламенті на розгляд чекають два законопроекти про легалізацію зброї. Тож у разі потреби, депутатам буде з чим працювати.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.