субота, 15 серпня 2015 р.

На Київщині попередили про майбутні відключення електроенергії

У «Київобленерго» повідомили, що «за командою диспетчера Центральної енергетичної системи в електричних мережах застосовується графік аварійних відключень».

У компанії уточнили, що основна мета аварійних відключень споживачів – запобігання порушенням режиму роботи єдиної енергосистеми.

Водночас компанія звернулася до споживачів з проханням економно використовувати електроенергію і не користуватися відразу кількома потужними приладами.

Однак у прес-центрі «Укренерго» повідомили, що жодних спеціальних доручень «Київобленерго» не давали, але не виключили, що компанія може прийняти планові аварійні відключення.

«Команди на віялові відключення «Київобленерго» не було», – повідомили в прес-службі «Укренерго» агентству УНІАН.

«Але Київська область перевищила ліміти споживання електроенергії на 5%, може через це», – припустили в прес-службі оператора енергосистеми.

Однак на самому сайті «Укренерго» Київська область у серпні жодного разу не згадується серед областей, які перевищили ліміти споживання електроенергії.

Україна з 9 серпня через зростання середньодобової температури повітря та дефіцит потужностей змушена була збільшити імпорт електроенергії з Росії на 50% – до 1200 МВт. Станом на 13 серпня через відсутність палива 18 енергоблоків та один блок теплової електростанції загальною потужністю 4298 МВт перебували в резерві.

Міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин 12 серпня заявив, що ситуація в енергосистемі досить складна, однак ліміти споживання електроенергії країна ще запроваджувати не збирається.

Нагадаємо, віялові відключення електроенергії в Україні через дефіцит потужностей здійснювалися взимку минулого року. Тоді їх вдалося припинити, як стверджував Демчишин, шляхом імпорту електрики з Росії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.