пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

Начальник міліції Київщини проведе у Згурівці віче

2 вересня 2015 року, о 12.00, в актовій залі Згурівської районної державної адміністрації (2 пов.) буде проводитись віче з представниками громади району, за участю начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області полковника міліції Трояна Вадима Анатолійовича.

О 14.00 у малій залі Згурівської РДА (3 пов.) розпочнеться особистий прийом громадян начальником ГУМВС України в Київській області. За довідками та попереднім записом на особистий прийом звертатись за телефонами: (04570) 5-00-50, 5-04-04, 5-00-68

Згурівський РВ ГУ МВС України в Київській області звертається до жителів району, керівників підприємств, установ, організацій взяти участь у вказаному зібранні , висловити свою думку з приводу забезпечення охорони громадського порядку та стану боротьби зі злочинністю на території Згурівського району.

Біографічна довідка


Вадим Троян народився у смт Орілька, що на Харківщині. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ, працював слідчим у Лозівському міськвідділі міліції Харківської області. Звільнився з міліції близько 2004 року. Займався підприємницькою діяльністю в сфері телекомунікацій. Був активним учасником соціал-націоналістичної громадської організаціі «Патріот України».

Під час війни на сході України добровільно вступив до лав батальйону «Азов», що згодом був переформований у полк міліції особливого призначення. Обіймав посаду заступника командира батальйону. Брав участь у звільненні багатьох українських міст, серед яких Маріуполь та Мар'їнка.

31 жовтня 2014 був призначений начальником ГУМВС у Київській області. Разом з призначенням на посаду Трояну було присвоєно звання підполковника.

За матеріалами Згурівського РВ ГУ МВС України в Київській області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.