неділя, 16 серпня 2015 р.

Гаразди тільки з бабами воювати: два садиста-воєнкома Київщини “різко захворіли”

Військовий комісар Бородянського військового комісаріату Київської області підполковник Антон Шаповал та його заступник майор Юрій Карпенко, які 2 липня 2015 образили дівчину на АЗС вирішили продовжити своє перебування в рядах ЗСУ й оформилися на «лікування» в госпіталь.

Чоловіки побили жінку за те, що вона знімала їх на телефон. Їй здалося, що вояки були напідпитку і планували в такому стані сісти за кермо авто з військовими номерами. Просити пробачення за фільмування бійці примусили волонтерку публічно на заправці, стоячи на колінах. Свідки інциденту викликали міліцію і "швидку".

У волонтерки внаслідок побиття була поранена рука, але від госпіталізації вона відмовилась, як і від будь-яких коментарів. Жінка не хоче, щоби непристойна поведінка двох військових кидала тінь на всіх учасників Антитерористичної операції.

Наказом міністра оборони України від 3 серпня 2015 зазначені посадові особи позбавлені військового звання, про це повідомляла Згурівська Правда із на прес-службу Генштабу ЗСУ.

«Таким чином, процес запущений, скільки б колишні офіцери не тягнули час, відшукуючи прогалини в українському законодавстві, результат відомий заздалегідь», – сказано в заяві.

Як тільки Шаповал і Карпенко повернуться з лікарняного, ці військовослужбовці будуть в установленому порядку звільнені з лав ЗС України.

«Таким «героям» не місце в нашій армії. Дякуємо Георгію Туці за інформацію!», – підсумували в Генштабі.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.