субота, 15 серпня 2015 р.

У Чорнобильській зоні нарешті приборкали тижневу лісову пожежу

Пожежники нарешті загасили відкрите полум'я на території комплексу лісового господарства "Чорнобильська пуща" у зоні відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення. Вогонь вирував майже тиждень у лісі між колишніми селами Буда Варовичі та Ковшилівка.

Пожежа виникла ще 9 серпня, уточнює прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"До гасіння пожежі залучено 128 осіб та 28 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 56 осіб особового складу, десять одиниць техніки, а також вертоліт "Єврокоптер" для повітряної розвідки та вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм, яким здійснено 11 скидів води. Станом на 8:00 15 серпня пожежа між колишніми селами Ковшилівка та Буда Варовичі локалізована  на площі 70 гектарів. Осередків відкритого вогню немає. Здійснюється окараулювання та проливка пеньків і залишків сухої деревини", – ідеться в повідомленні ДСНС.

У відомстві запевняють, що радіаційний стан по Києву та Київській області перебуває в нормі.

"Радіаційний фон на території пожежі перебуває в межах норми і становить 0, 025 мР/год. при нормі 0,050 мР/год. У Києві радіаційний фон становить 0,013 мР/год при нормі 0,030мР/год.", – уточнюють у ДСНС.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.