середа, 12 серпня 2015 р.

Дружина "діамантового прокурора Київщини" Корнійця була його підлеглою - ЗМІ

Дружина колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, якого підозрюють у хабарництві у великих розмірах, працює у прокуратурі і раніше була підлеглою свого чоловіка.

Про це повідомляє Згурівська Правда із посиланням на Українську правду.

На сайті прокуратури Київської області зазначається, що Світлана Корнієць займає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення.

Те, що Світлана Корнієць є дружиною "діамантового прокурора", відомо із його декларації.

Видання зазначає, що перебування прямих родичів серед підлеглих є порушенням антикорупційного законодавства.

5 липня СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ. У результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

За даними слідства вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. Зловмисники вилучили техніку в підприємства, що займалося видобутком піску в Київській області, чим заблокували його роботу. За "допомогу" в поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гривневий еквівалент 150 тис. доларів США. Підприємець Валерій Гібаленко виступав посередником у цій схемі.

Під час обшуків у них було виявлено понад 500 тис. доларів готівкою, автомат Калашникова і холодну зброю, багато ювелірних виробів і 65 діамантів, після чого скандальних прокурорів стали називати "діамантовими".

Печерський райсуд Києва обрав Корнійцю і Гібаленку запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі 3,2 млн грн, а Шапакіну - арешт із правом внесення застави у розмірі 3 млн грн., а потім підняв заставу до 6,4 млн грн. 30 липня Олександр Корнієць вийшов із СІЗО, заплативши заставу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.