понеділок, 10 серпня 2015 р.

У Згурівці відбувся творчий вечір та презентація альбому Олега Зозулі (ВІДЕО, ФОТО)


Вже більше року триває російсько-українська війна на Сході України. Сотні найкращих українських синів поклали свою голову за наше світле майбутнє та чисте, мирне небо над головою. Воїни АТО кожну хвилину борються за рідну землю та стримують російського окупанта.

У цей нелегкий для всієї країни час учасник бойових дій у Афганістані, батько учасника АТО, полковник у відставці Олег Михайлович Зозуля займається духовним волонтерством. Він вирішив віддати данину воїнам, які полягли та які сьогодні захищають Україну. 

Син Олега Михайловича Андрій також учасник АТО і тому спостерігати за подіями, які вирують на Сході України Олегу Михайловичу вдвічі важче. Протягом року всі свої переживання він виливав у зворушливі, патріотичні вірші, з якими мали змогу ознайомитися читачі "Згурівської правди". Невдовзі автор вирішив покласти наболілу поезію на музику та створити альбом, який дістав назву "Ми ще живі...". 

Важливу роль у підготовці альбому відіграв Влад Коваль - лідер місцевого згурівського гурту «Demerdzhi», який працював над аранжуванням пісень, записом звуку, а також зіграв усі партії на гітарі. 

8 серпня о 18.00 у актовій залі згурівського НВК за медіапідтримки "Згурівської Правди" відбувся творчий вечір Олега Зозулі та презентація авторського альбому, присвяченого Героям АТО. На зустріч завітали всі небайдужі згурівчани різної вікової категорії, аби підтримати та привітати Олега Зозулю з випуском його першого альбому.

Автор виконав усі дев’ять пісень з альбому, між виступами вів діалог із гостями зустрічі та зачитував власні вірші. 

На вечір прийшов також учасник АТО, воїн 30 ОМБР, тяжко поранений поблизу Артемівська Донецької області Андрій Кононюк, якому була присвячена одна з пісень у альбомі Олега Зозулі та проникливий вірш.

Також була встановлена скринька «Допомога військовим». 

Зустріч тривала протягом двох годин. Гості залюбки послухали патріотичний концерт, взяли диск та автограф у автора і його партнера, привітали їх із успішним стартом та побажали творчих успіхів у майбутньому.


Відео з концерту


Фотозвіт Аліси Сови
  Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.