пʼятниця, 7 серпня 2015 р.

На фестивалі «Бандерштат» зібрали кошти на потреби бійців 72-ї бригади з Київщини й 24-ї зі Львівщини

Фото зі сторінки фестивалю «Бандерштат» в інтернет-мережі «Facebook»
Упродовж трьох днів волонтери пригощали відвідувачів дерунами, чебуреками, крильцями та холодним чаєм.

«Волонтерська Гостина»‬ назбирала на фестивалі «Бандерштат» 6104 гривні 45 копійок на потреби волинських бійців, які знаходяться в зоні АТО. Одна із організаторок акції Любов Казмірчук розповіла: «Бандерштат цього року був для нас особливим – ми змогли не тільки відпочити і отримати класні враження, але й допомогти нашим бійцям!!! Спасибі за розуміння організаторам фесту. Дякуємо за підтримку у проведенні акції Штаб Луцьк Автомайдан України, Олега Бондарука, кафе «Флірт» та «Соняшник» за смачні деруни та чебуреки, кулінару Олі (ти справилась на відмінно), Василю Телечуку – ну, просто респект, справжній шеф-повар, Стасу Ольшевському, Віра Тарасюк, Геннадію Хомутінкуну, Тарасові Висоцькому та його брату Ромчику – наймолодшому й найпрудкішиому волонтеру, Марії Оліферук,Христині Лесюк, Володимирові Дмитруку, ТМ «Рута» за серветки та рушники, хлопцям-сусідам по фестивалю + «Чевермето» за великий казан шурпи і всім, хто допомагав в організації – ми це зробили!».

Упродовж трьох днів волонтери пригощали відвідувачів фестивалю смачними дерунами, чебуреками, крильцями та холодним чаєм. Загалом продали більше 300 порцій різних смаколиків. Один із організаторів «Волонтерської гостини», засновник та організатор «Студентської Ліги КВН» Стас Ольшевський розповів: «В нашій команді лише один професійний кухар. Вона зголосилася допомагати без вагань, бо знає, що таке війна: її близька та рідна людина зараз в АТО. Всі інші мають різну професійну діяльність, але свідомі того, що повинні допомагати в силу своїх можливостей. Спільна благодійна справа та жертовність кожного наблизить Україну до перемоги».

Люди сприйняли кулінарну ініціативу волонтерів дуже позитивно. Так, більшість відвідувачів кидали в скриньку більшу суму пожертв, ніж оголошена вартість страви, дякували та приходили ще.

Волонтерка й громадська діячка Юлія Євпак розповіла: «Впродовж трьох днів нас запитували: «Що будете купувати на зібрані кошти?». Зараз відповідь вже відома. Так, вчора на схід до бійців 72-ї (окремої гвардійської механізованої Красноградсько-Київської з Білої Церкви. – «ЩЛ») бригади поїхав коліматорний приціл вартістю більше 5 тисяч гривень. Залишок суми планують витратити на закупку речових мішків для 24-ї (окремої Залізної механізованої імені Данила Галицького з Яворова на Львівщині. – «ЩЛ») бригади. Ми дуже вдячні всім, хто нам допомагає та допомагав! Звіти та чеки опублікуємо на сторінках в соцмережах».

Про це повідомили на сторінці фестивалю «Бандерштат» в інтернет-мережі «Facebook».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.