середа, 19 серпня 2015 р.

У Броварах викрито 29 тон контрафактного алкоголю

Працівниками прокуратури Київської області розпочато розслідування щодо функціонування підпільного цеху, який в м. Бровари без жодного дозвільного документу виготовляв алкоголь. Про це повідомляє Згурівська Правда із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Під час перевірки одного зі складських приміщень підприємства, працівниками податкової міліції Київської області виявлено цех, який був облаштований для виготовлення алкоголю. У цьому приміщенні сурогат зберігався у 220-літрових бочках. Загалом правоохоронці вилучили 29 тонн алкоголю.

Вивчивши матеріали справи, прокуратурою Київської області прийнято рішення про внесення відповідних відомостей до ЄРДР, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення з метою збуту підакцизних товарів).

Наразі триває слідство, в ході якого буде встановлено коло осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.