пʼятниця, 3 липня 2015 р.

На Київщині даішники переїхали активіста після відеофіксації хабарництва

І знову даішники, і знову хабарі. Процес на відео зняли активісти, що влаштували засідку на Житомирській трасі.

Півтори години в засідці біля Житомирської траси. І ось результат. Активісти дорожнього контролю зняли на відео інспекторів ДАІ, коли вони беруть хабар. І не один.

Розповідають, за цей час зупиняли біля 30-и автомобілів, але протоколів не складали жодного разу. І після того, як хлопці показали даішникам відеодоказ їх “гріхів”, відступили проїхавши прямо по нозі активіста Олексія. Він викликав міліцію, повідомляє podrobnosti.ua

“Приїхав спочатку безпосередньо їх командир. Потім приїхав один з керівників департаменту ДАІ Київської області. Усі вони дружно хотіли спробувати з нами вирішити якось це питання, щоб не було розголосу. На що ми відповіли категоричне “ні”.

Приїхала слідчо-оперативна група, ну де ми, власне, написали заяву про злочин”, – розповідає активіст дорожнього контролю Олексій Демін.

В управлінні ДАІ Київської області обіцяють, що як тільки вивчать усі відеоматеріали від активістів і буде доведена провина колег, їх негайно звільнять.

“Ці працівники відсторонені від виконання службових обов’язків. Якщо буде доведено після проведення службового розслідування, що є вина цих співробітників міліції, вони автоматично звільняються від органів внутрішніх справ. Матеріали передаються в прокуратуру”, – говорить начальник відділу профілактичної роботи управління ДАІ в київській області, Юрій Маралєв.

Дмитро і Олексій також написали заяву про правопорушення в управління внутрішньої безпеки в Київській області. А завтра обіцяють показати усі інші відеоматеріали, зняті на Житомирській трасі. І мають намір стежити, щоб зі справою не зволікали.

За матеріалами autopalace.com.ua 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.