вівторок, 7 липня 2015 р.

На Київщині побудують три сміттєпереробних заводи

На Київщині побудують три сміттєпереробних заводи. Про це заявив директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Переобладнати такий завод (сміттєспалювальний завод "Енергія", - ред.) - неможливо. Мова йде про будівництво нового", - сказав Новицький.

За його словами, схема санітарного очищення Києва спочатку передбачала будівництво чотирьох сміттєпереробних заводів на території Київської області.

"Тоді не вдалося знайти спільну мову з керівництвом Київської області, що призвело до затвердження тієї схеми, яка на сьогоднішній день затверджена КМДА", - сказав чиновник.

Затверджена схема, за словами Новицького, передбачає будівництво трьох сміттєпереробних заводів.

"Один з них мав знаходитися на місці сортувальної лінії, яка тут (на території заводу "Енергія", - ред.) вже побудована. Другий завод передбачалося побудувати на території, прилеглій до п'ятого полігону (полігон твердих побутових відходів №5 в с. Підгірці Обухівського району Київської області, - ред.). Головний сенс в тому, щоб зменшити навантаження саме на 5 полігон", - зазначив директор інфраструктурного департаменту КМДА.

Відомо, що в Україні лише 5-7% ТПВ використовується як вторинна сировина.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.