четвер, 2 липня 2015 р.

У Згурівській ЗОШ у перший місяць літа функціонував дитячий табір "Сонечко"


Швидко проминули дні роботи в ігровому спортивно-екскурсійному пришкільному таборі «Сонечко» з денним перебуванням у Згурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. 

24 червня настав час його закриття. Діти активно готувались до підсумкового дня. Кожен мешканець табору носив емблему у вигляді сонечка, також кожен загін створив стінгазету «До побачення, табір», на якій діти висловили свої враження від відпочинку. По обіді всіх закликала святкова лінійка, де було підведено підсумки відпочинку учнів.

Під час табірної зміни проводились різноманітні конкурси, вікторини, змагання, також діти виготовляли обереги для воїнів АТО. Вихованці мали можливість побувати на екскурсіях у різних куточках нашого селища.

По завершенню лінійки кожен загін отримав грамоти за успіхи та за активну участь у роботі пришкільного табору «Сонечко». Довгоочікуваною подією прощального дня було традиційне смакування каші на подвір'ї школи.

Перебування у таборі принесло дітям неповторні відчуття, враження від нових місць та участі у різноманітних заходах. Наші вихованці були задоволені і водночас засмучені тим, що час їхнього відпочинку так швидко добіг до кінця.

Ми висловлюємо щиру подяку: Н.В.Гончарук (Згурівська центральна аптека), О.І.Марчуку (ТОВ «Право»(хлібопекарня)), В.В.Матулі (Укртелеком), І.В.Зіборовій (музей Військової Слави), А.О.Медуниці (Згурівській райвідділок міліції), Ю. В.Івченку (Автосоюз), В.В.Шевченко (Згурівський професійний ліцей), В.В.Пряхіну (будинок мисливця) за плідну співпрацю та гарні пізнавальні екскурсії. Вдячні за спонсорську допомогу: Г.П.Добровольській, О.В.Ткаченку, Т.А.Шилан.

Ольга Твердохліб, начальник пришкільного табору «Сонечко» Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів


Фотозвіт 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.