четвер, 2 липня 2015 р.

Скандал на Київщині: військові з димовими шашками заблокували комісаріат, щоб не пустити сусідів (ВІДЕО)

У Бородянці, на Київщині, працівники військового комісаріату заблокували підходи до свого приміщення, аби не пустити орендарів, які вже три місяці обіцяють виселитися, йдеться в сюжеті ТСН.

Ворота зачинені, особовий склад у режимі підвищеної готовності, напоготові димові шашки. Саме так вояки вирішили привернути увагу районного керівництва. Через підселений до військкомату Центр первинної медичної допомоги, ніде розсадити військову медкомісію.

За парканом зібралися бухгалтери та аналітики медичного центру. Вони і є орендарями. До робочих місць їх не пустили.

Медиків мали відселити ще в березні цього року і вони геть не проти. Навіть знайшли вільне приміщення неподалік, але переїхати туди поки що не можуть – приміщення потребує ремонту, вартістю близько 70 тисяч грн.

Зрештою домовилися, що приміщення звільнять за десять днів. Поки ж доведеться відпускати потенційних вояків на огляд до лікарні. З направленнями на медкомісію поки що кандидати на мобілізацію виходять за ворота військоммату і йдуть до поліклініки неподалік, але військові комісари помітили, що деякі їхні кандидати ідуть до лікарів надто довго.

Поки ж винахідливі військові вирішили супроводжувати чоловіків до лікарні, а головне - потім назад, до комісаріату.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.