середа, 1 липня 2015 р.

У Згурівці відбувся майстер-клас художниці Ірини Крикун

27 червня в приміщенні районного відділу культури, в читальному залі бібліотеки відбувся майстер-клас згурівської художниці Ірини Крикун.

Ірина - випускниця  Згурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Улюбленим предметами  для неї були образотворче мистецтво та біологія, але найбільше дівчина любила малювати. І не дивно, адже пов’язала з малюванням своє життя.

У дитинстві паралельно звичайній школі відвідувала ще й музичну, де грала в інструментальному ансамблі «Афродіта». На майстер-класі дівчина виконувала різноманітні твори на сопілці під гітарний супровід Сергія Стукала. Гості заходу були приємно вражені її багатогранними талантами.

Іра дуже любила вчитися, завжди ходила з радістю на уроки. Тепер часто сумує та згадує тільки найкращими словами моменти, пов'язані зі школою. Найбільше дівчині запам’ятався той час, який вона проводила зі своїм класом та класним керівником – Горбачем Юрієм Миколайовичем, а саме: різні тематичні вечори в школі, походи в ліс, уроки фізкультури на свіжому повітрі.

Саме Юрія Миколайовича дівчина вважає своїм головним наставником та "винуватцем" її нинішньої художньої кар'єри. За її словами, Юрій Миколайович дав головний поштовх до початку втілення мрії у реальність: він повів Іру та її клас на екскурсію до згурівського художника Григорія Павловича Проценка. Саме після розмови з ним у дівчини з'явилося невпинне бажання малювати. З цього все й почалося.

Нині Ірина працює в Києві, продовжує малювати, має безліч картин, займається комп'ютерним дизайном, та графічним оформленням комп’ютерних ігор.

Дівчина вирішила дати майстер-клас для своїх земляків та однодумців. Охочих різної вікової категорії назбиралося чимало, що потішило майстриню та додало їй ще більших сил та натхнення на працю.

Дівчина познайомила гостей із різними оригінальними техніками живопису, презентувала свої роботи, розповіла трохи про себе та поділилася своїм життєвим досвідом. Слухачі навіть самі спробували випробувати свій талант, створивши власну картину.

За численними проханнями гостей Ірина погодилася в майбутньому проводити подібні майстер-класи у Згурівці.

Фото Аліси Сови

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.