понеділок, 6 липня 2015 р.

Заступника прокурора в Білій Церкві спіймали на хабарі в 110 тисяч грн

Генеральна прокуратура спільно з співробітниками СБУ затримала заступника прокурора міста Біла Церква під час одержання неправомірної вигоди у сумі 110 тисяч грн.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, "вказану суму заступник міського прокурора отримав за закриття кримінального провадження стосовно одного із підприємців Київської області".

Генеральний прокурор Віктор Шокін доручив проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні слідчим новоствореного управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генпрокуратури, роботу якого курує заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.

Як раніше повідомляла Згурівська Правда, народний депутат Мустафа Найєм заявив, що у Києві було затримано першого заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександр Корнійця. Операція проводилася під керівництвом заступника голови ГПУ Давида Сакварелідзе та голови СБУ Василя Грицака.

Однак "за результатами цієї операції було відкрито кримінальне провадження відносно ... Давида Сакварелідзе", - написав Найєм.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.