середа, 17 червня 2015 р.

Як стріляли по дітях біля VIP котеджу під Києвом: відео з камери спостереження (ВІДЕО)

У мережу потрапив відеозапис з камери спостереження особняка в селі Козин Обухівського району Київської області, де зафіксовано пересування дітей перед і під час обстрілу охоронцем елітного особняка.

Про цю новину повідомляє «Преса України», передає Згурівська Правда.

Відео охоплює частину пірсу, на яку в 11:32 припливають четверо хлопчаків. Діти перекидаються м'ячем, виходячи на берег, і починають стрибати з пірса. Через деякий час до дітей припливає жінка, через пару хвилин вона заходить у воду, а потім відпливає.

Далі камера зняла, як хлопчики знову вийшли з води і попрямували до сходів на місток перед будинком. Несподівано, діти різко кинулися з пірсу вводу – при цьому видно, що в якийсь момент вони дивляться практично в камеру. Ймовірно, в цей момент діти обернулися на звук пострілу або на окрик охоронця. В цей же час знизу з берега якраз почав підніматися ще один хлопчик, який не бачив панічної втечі з пірсу своїх товаришів.


Як пізніше з'ясувало слідство, у дітей вистрілив охоронець VIP-котеджу, який розташований на березі громадського ставка в Козині, коли діти припливли на пірс, щоб з нього пострибати у воду.

Щодо нападника порушено кримінальне виробництво ч. 4 ст. 296 КК (хуліганство). Санкція передбачена цією статтею визначає позбавлення волі до 7 років. Правоохоронці мають намір в першу чергу з'ясувати – хто прийняв рішення стріляти в дітей – сам охоронець чи такий був наказ господаря особняка

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.