середа, 17 червня 2015 р.

Цьогоріч найвищу відзнаку у Згурівському районі отримають учасники АТО, два з них - посмертно

У цьому році почесну відзнаку "За заслуги перед Згурівщиною" отримають земляки, які самовіддано, ціною власного здоров'я та життя захищали Україну та зробили усе можливе й неможливе, аби війна не прийшла на батьківську землю.

Таке рішення 11 червня прийняли депутати Згурівської районної ради на 51 черговій сесії.

Так, відповідно до рішення райради, в 2015 році найвищу відзнаку у Згурівському районі отримають 3 захисники України:

  • Кононюк Андрій Вікторович (воїн 30 ОМБР, тяжко поранений 15 травня поблизу Артемівська Донецької області, проходить лікування та реабілітацію); 
  • Тимченко Руслан Олегович - посмертно (воїн 128 ОГПБ, загинув 30 січня 2015 року в районі Дебальцево Донецької області, похований в Усівці 8 лютого);
  • Мельнік Генадій Павлович - посмертно (воїн 11 батальйону "Київська Русь", помер від тяжкого захворювання, яке було викликано пораненнями в зоні АТО, похований 2 червня у рідному селі Олександринівка Згурівського району). 
Депутати одноголосно підтримали всі кандидатури. Цьогоріч відзнаки буде вручено з нагоди Дня незалежності України.

Нагадуємо, що у минулому році Почесну відзнаку "За заслуги перед Згурівщиною" отримали: учасник АТО (воїн 72 ОМБР) із Усівки, педагог і наставник для молоді Рибінський Олександр Костянтинович та тренер з футболу Згурівської ДЮСШ Тимченко Григорій Андрійович (Згурівка).

11 червня на пленарному засіданні 51 чергової сесії Згурівська районна рада розглянула ще 10 питань. Так, депутати народні обранці підтримали звернення до Верховної  Ради України із закликом розглянути та прийняти проект Закону України “Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення”.

Крім того, райрада внесла зміни до свого рішення від 30.12.2014 "Про районний бюджет на 2015 рік". Зокрема, на 170000 гривень були збільшені доходи та видатки сектору культури, національностей та релігій, які згідно угоди, передані із селищного бюджету на придбання музичних  інструментів для Згурівської ДМШ.

Крім того, змінами до районного бюджету було передбачено додаткові 10000 гривень на районну комплексну Програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2015 рік; та 2000 гривень на районну комплексну програму  "Турбота" на 2011-2015 роки.  Були збільшені видатки на 9050 гривень дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

Заступник начальника відділу Держземагентства у Згурівському  районі Р.В. Макаренко доповіла про хід виконання рішення районної ради “Про програму використання та охорони  земель  у Згурівському районі на період 2012-2016 роки”.

Головний лікар Згурівської ЦРЛ О.В. Задорожний поінформував про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку медицини  в Згурівському районі. Олександр

Вікторович  зупинився на основних  завданнях охорони  здоров'я, окреслив проблемні питання. Так, за інформацією головного лікаря, надання екстреної та невідкладної медичної допомоги населенню району, як в закладах охорони здоров'я, так і поза лікувальними закладами здійснюється двома бригадами екстреної медичної допомоги Згурівської підстанції Переяслав-Хмельницької станції екстренної медичної допомоги і бригадою невідкладної медичної допомоги підпорядкованої Згурівській ЦРЛ.

Екстрена і невідкладна медична допомога населенню  району надається цілодобово, щоденно  у відділеннях центральної районної лікарні черговими лікарями  і середнім медперсоналом  та ургентними бригадами при необхідності оперативного лікування і інших термінальних станах.

Планово-консультативна робота в районі забезпечується  медичними працівниками первинної ланки (ФАП, ФП, амбулаторії ЗПСМ) і медичними  працівниками поліклінічного відділення Згурівської ЦРЛ. Профілактична робота - підрозділами центру  первинної медико-санітарної допомоги (ФАП, ФП, амбулаторії ЗПСМ).

Головний лікар також ознайомив з демографічними показниками, які склалися протягом останніх двох років, з роботою медичних служб, озвучив проблеми медичної галузі.

Депутати заслухали звіт заступника голови ради О.М. Івченка "Про виконання плану роботи Згурівської районної ради за І півріччя 2015 року" та затвердили план роботи на ІІ півріччя 2015 р., а також звіт заступника голови  постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства і благоустрою О.І. Марчука про роботу комісії.

Районна рада також затвердилиа Програму енергозбереження (підвищення енергоефективності) Згурівського району на 2015-2016 роки.

Крім того сесією було надано дозвіл комунальному підприємству "Згурівська центральна районна аптека № 157" на передачу в оренду комунального майна - нежитлового приміщення площею 11,0 м2, що знаходиться на другому поверсі приміщення будівлі аптеки по вул. Українська, 55-а, ТОВ  "АГРІБіЛД ЮКРЕЙН", а також комунальному підприємству "Згурівський ККП" - на безоплатну передачу водонапірної башти з балансу підприємства  у комунальну власність територіальної громади смт Згрурівка для будівництво водогону на мікрорайоні Козаківка.

За матеріалами районної газети "Панорама"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.