четвер, 4 червня 2015 р.

У Згурівській ЗОШ відбулися останній дзвоник та випускний (ФОТО)

29 травня в Згурівській ЗОШ відбулося свято останнього дзвоника, яке мало би відбутися на плацу школи, але у зв’язку з несприятливими погодними умовами захід перенесли до приміщення ФОКу (фізкультурно-оздоровчого комплексу).

Але незважаючи на дощ та похмуру погоду за вікном, у випускників і гостей був чудовий та піднесений настрій, а протягом усього заходу панувала тепла та дружня атмосфера. Адже в цей день усі випускники прощалися зі шкільною партою та востаннє чули гучний дзвін рідного, шкільного дзвоника.

Випускники дуже ретельно готувалися до цього свята. Для гостей вони приготували стенди, на яких зобразили своє шкільне життя.

Останній дзвінок традиційно розпочався виступом директора школи Івахненка Валентина Олександровича, який вручив учням Згурівської ЗОШ похвальні листи та привітав усіх присутніх із закінченням навчального року.

На заході був присутній голова Згурівської райдержадміністрації Мозговий Валерій Миколайович, який привітав усіх випускників із цим чудовим і водночас сумним святом. Також вручив батькам подяки Згурівської райдержадміністрації та Згурівської районної ради за виховання випускників 2015 року.

Учні 10 класу Дарина Добровольська, Руслан Кияшко, Тетяна Хомутовська та Андрій Кошіль поклали квіти до підніжжя меморіальної дошки Небесній Сотні. Усі присутні вшанували полеглих борців за Україну хвилиною мовчання.

До випускників звернула класний керівник 11-Б класу Гринчак Ірина Василівна та перша вчителька Данько Людмила Іванівна. Від імені батьків виступила мама Сеньків Любов.

Слово мали також першокласники, які привітали випускників кумедними віршиками про школу.

Чутливі вірші та пісні прозвучали у виконанні одинадцятикласників. Вони востаннє посиділи за шкільною партою, востаннє продзвеніли в шкільний дзвінок, випустили у вирій кульки та закружляли в прощальному вальсі.

Ще випускники 2015 року започаткували нову традицію: вони підготували тарілку, на якій залишили свої ініціали та підписи, потім розбили її та забрали шматочки собі для того, щоб через декілька років зустрітися та скласти цю тарілку знову.

Далі випускники мали смачну кашу та готувалися до не менш важливої події у їхньому житті – випускного вечора, який відбувся 31 травня на плацу Згурівської ЗОШ.

Традиційно першим привітав одинадцятикласників директор школи Валентин Олександрович Івахненко та вручив кожному з них атестат про повну загальну середню освіту.

На заході були присутні голова Згурівської райдержадміністрації Мозговий Валерій та голова Згурівської районної ради Чубук Євген, які нагородили шістьох медалістів Згурівської ЗОШ золотими та срібною медалями та випускників подяками за успішне вивчення окремих предметів та участь у різноманітних олімпіадах.

Золотою медаллю були нагородженні учні 11-Б класу: Баранишина Любов, Кушніренко Оксана, Рабосюк Інна, Сова Аліса та Чорна Марія. Срібну медаль отримала Ребченко Валентина.

Випусників школи вітала класна мама Гринчак Ірина Василівна та перша вчителька Матула Алла Євгенівна. Від імені батьків слово мали мами Баранишина Ірина та Приходько Валентина, які разом із батьками подарували пісню для своїх дітей.

Ведучими заходу були Юлія Барсук та Владислав Краснощок.

Випускниця школи Аліса Сова виконала пісню «Дякую тобі, рідна школо» та разом із ученицею вже 7 класу Згурівської ЗОШ Владою Яценко виконала пісню «Куда уходит детство». Випусниця школи Інна Рабосюк зі своїм татом заспівала пісню «А літа..» . Та всі випускники подарували для гостей пісню «Шкільні роки» та затанцювали прощальний вальс у центрі Згурівки. Також танцювальний подарунок для випусників подарували вихованці Віталія Ускова.
Бажаємо випускникам 2015 року успішно скласти іспити та вірно обрати свій шлях!


Фотозвіт Олени Сови

    Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.