понеділок, 8 червня 2015 р.

Через адмінреформу на сесії Київської облради побилися Годунок та Корбан (ВІДЕО)

5 червня сесію Київської облради зірвали через бійку. На порядку денному стояло обєднання територіальних громад. Палкі дискусії результату не принесли, в хід пішли кулаки. Сесію ж перенесли на невизначений час. Про це повідомляє портал "Правда. ТУТ", передає Згурівська Правда.

На 2 пленарному засіданні чергової 49 сесії знову спалахнув скандал. І якщо минуле засідання через так зване "кнопкодавство" деяких депутатів завершилося скандалом, то цього разу справа дійшла до кулаків.

Так, прямо у сесійній залі між заступником губернатора Олегом Корбаном та депутатом Бориспільської міської ради від радикальної партії Ляшка Ярославом Годунком спалахнула бійка. Останній кинувся на свого колегу з кулаками.


Розняти депутатів намагалися активісти. Та одразу після бійки перейшли до суперечок. Потім вирішили зробити перереєстрацію. І як виявилися кворуму вже не було. Нагадаємо засідання мало відбуватися без участі громадськості.

На розгляд цієї сесію було винесено багато важливих питань. Серед них і виконання обласного бюджету, декілька соціальних питань та вже резонансне об’єднання територіальних громад. Та все це залишилося не вирішеним.

Коли наступного разу зберуться депутати поки невідомо, сесію перенесли на невизначений термін. Про це повідомляє сайт Київської обласної ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.