понеділок, 15 червня 2015 р.

На Київщині збудували перший в Україні енергоефективний будинок (ФОТО)

У селі Микуличі (20 км від Києва) представлено перший в Україні серійний енергоефективний будинок.

У будинку не передбачено використання газу і він працює від електрики, одержуваної як з мережі, так і від декількох сонячних панелей, які можуть запасати енергію в батареї, розрахованій на 4-24 години автономної роботи залежно від навантаження, пишуть Elektrovesti.net.

Знизити витрати на підтримку температури допомагає тепловий насос, енергозберігаючі матеріали конструкції і велика кількість вікон, які позитивно впливають на освітлення.

Навіть без використання додаткового електричного опалення температура повітря в OptimaHouse повинна підтримуватися на рівні +21°C взимку і +24°C влітку.

Площа будинку складає 130 метрів і до 1 січня 2018 року він працюватиме у виставковому режимі, так що відвідати його може кожен охочий.

Будинок готовий на 100%, в його будівництві брали участь низка українських компаній, включно з українським підрозділом французької машинобудівної компанії Schneider Electric.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.