четвер, 11 червня 2015 р.

Губернатор Київщини Шандра будує величезний палац у "новій Конча-Заспі", - журналісти (ВІДЕО)

"Версаль" родини Шандри у Лісниках
У селі Лісники під Києвом журналісти знайшли цілу низку елітних маєтків українських політиків та чиновників.

Серед них - будинки міністра фінансів Наталії Яресько, доньки колишнього заступника міністра МВС Сергія Чеботаря, родички Олександра Турчинова Раїси Вишневської, радника екс-міністра енергетики Сергія Кузяри та палац, записаний  на Миколу Шандру, батька голови Київської обласної адміністрації Володимира Шандри.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Zik.

Місцеві жартома називають новою Конча-Заспою. Віднедавна сюди почали їздити дорогі автівки та вертольоти. Серед елітних будинків журналістів найбільше вразив "версальський палац" Шандри.

Знімальна група телеканалу вирішили скористатися безпілотником, аби роздивитися всі розкоші величезного триповерхового маєтку із басейном. У реєстрі нерухомості вказано, що площа земельної ділянки із будинком - 1,4 гектара.
Аби дізнатися, звідки Шандра взяв кошти на будівництво свого заміського палацу, журналісти вирушили до його приймальні.

"Я вам можу коротко сказати — у мене немає нерухомості в Лісниках. Є нерухомість у батька, яка не введена в експлуатацію і там ніхто не живе. Ну, я допомагав, і фінансово помогав", - заявив Шандра.

Юрист чиновника показав і документи на маєток, записаний на батька Шандри. Лише за земельну ділянку його родина заплатила півмільйона доларів.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.