пʼятниця, 5 червня 2015 р.

Учасник АТО на гарячому впіймав кнопкодава під час сесії Київської обласної ради (ВІДЕО)

3 червня, під час чергового пленарного засідання 49-ї сесії Київської обласної ради учасник АТО, який знаходився у залі, впіймав кнопкодава, який користуючись картками 2 інших депутатів голосував від їх імені. Про це повідомляє Згурівська Правда.

Інцидент стався прямо під час голосування. На відео видно, як депутат Олег Каленик голосує одразу трьома персональними депутатськими картками.

У відповідь на таке свавілля учасник АТО, який знаходився поряд, попросив зупинити голосування та вихопив одну із карток, яким незаконно користувався депутат.

Кнопкодав повідомив, що одна із карток, яку він незаконно використав належить депутату Володимиру Ковалю. Інша належить Сергію Бомчаку. За інформацією сайту Київської обласної ради, обидва депутати входять до складу депутатської групи "Сильна Україна", яку очолює Володимир Коваль.

Варто зазначити, що сам депутат-кнопкодав Каленик входить до іншої депутатської групи  - "Новий шлях".


Учасник АТО вимагав від головуючого пленарного засідання провести перереєстрацію депутатів та враховувати при голосуванні голоси лише тих, хто знаходиться у залі.

На захист порушника став колишній голова обласної ради Олександр Качний. Він цинічно попросив викликати лікаря для військового, який добивався справедливості. Поки точилася гаряча дискусія, депутат-порушник втік із залу.

Голова КОР Микола Бабенко дослухався до вимоги чоловіка, який виявив свавілля і оголосив перерву для проведення перереєстрації депутатів.

Як раніше інформувала Згурівська Правда, на порядок денний 49-ї сесії Київської обласної ради було винесено питання про схвалення перспективного Плану формування територій громад Київської області. Воно і стало головним каменем спотикання у роботі депутатів.

Свою роботу рада продовжила сьогодні, 5 червня: депутати мали зібратися на 2 пленарне засідання сесії і спробувати вдруге прийняти перспективний План формування територій громад Київської області, який запропонувала Київська обласна державна адміністрації.

Відомо, що під будівлею, де засідають депутати КОР, відбудеться мітинг проти прийняття перспективного Плану формування територій громад Київської області та впровадження адміністративно-територіальної реформи у тому вигляді, яку її сьогодні пропонують громадам.

1 коментар:

  1. От суки... 10 хвилин на перереєстрацію їм... А депутату цьому нічого не буде? Ну спалили, ну переголосуємо. А надалі будемо обачніше корупцією займатися, так?

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.