четвер, 25 червня 2015 р.

Нафтобазу “БРСМ-Нафта” у Переяславі-Хмельницькому захопили рейдери, - ЗМІ

Сьогодні, 25 червня 2015 року, близько восьмої години ранку відбулося рейдерське захоплення нафтобази компанії “БРСМ-Нафта” у Переяславі-Хмельницькому Київської області. Про це повідомляє УНН з посиланянням на джерело у компанії.

На територію нафтобази зайшла група озброєних людей, які представилися правоохоронцями, проте не надали жодної інформації про те, який підрозділ вони представляють, які правові підстави захоплення нафтобази і чи є на це відповідне рішення суду. Компанія вбачає у цих діях продовження серії рейдерських атак, в тому числі, й за прямої підтримки діям рейдерів з боку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

“Ми глибоко занепокоєні, що наразі продовжується ганебна практика попередніх часів, коли правоохоронці стають інструментом для віджиму бізнесу з іноземними інвестиціями. Якщо це захоплення нафтобази ініційоване керівництвом правоохоронних органів, вони повинні розуміти, що спроби віджиму бізнесу тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Раніше ми думали, що тиск на компанію — це справа рук наших конкурентів. Тепер ми розуміємо, що це цілеспрямована атака, в якій задіяне керівництво правоохоронних органів: починаючи від вибуху тротилу на наших АЗК і закінчуючи терактом у Васильківському районі, захопленні нафтобази у Переяславі-Хмельницькому і вибиванням потрібних рейдерам свідчень з керівництва компанії”, — наголосив керівник департаменту стратегічного маркетингу мережі АЗС “БРСМ-Нафта” Олександр Мельничук.

“Наша компанія вимагає від керівництва правоохоронних органів негайно припинити спробу захоплення майна мережі АЗС „БРСМ-Нафта“ і розпочати неупереджене розслідування терактів на об’єктах компанії. На сьогодні розслідування серії терактів не відбувається, керівництво правоохоронних органів демонструє повну бездіяльність. Якщо не припиниться тиск, будемо змушені вдаватися до публічних кроів, в тому числі, й до звернень в європейські інстанції”, — додав Олександр Мельничук.

У компанії рейдерське захоплення нафтобази пов’язують з тим, що міністру МВС Арсену Авакову могло не сподобатися відкрите звернення європейського інвестора компанії “БРСМ-Нафта” Роланда Піпера до Президента України Петра Порошенка, у якій Роланд Піпер просить Главу Держави захистити європейські інвестиції в Україні від рейдерів, диверсантів та керівництва правоохоронних органів.

У зверненні йшлося про те, що поки не відбулося розслідування, передчасні висновки про причини пожежі на нафтобазі, звинувачення до керівництва компанії та заяви про арешт її майна з боку чиновників є неприпустимими. Такі непрофесійні дії представників влади можуть поставити під сумнів подальше інвестування в Україну.

За словами інвестора, порушення українськими високопосадовцями законної процедури розслідування щодо компанії “БРСМ-Нафта” відлякує іноземних інвесторів від України.
“Група інвесторів, що входить до складу FreezeOil, попросила мене призупинити інвестиції в Україну. Ми чекаємо дій від президента Порошенка, які би вказували на те, що інвестувати в Україну безпечно. Чекаємо на професійні дії і з боку уряду, інакше є загроза, що такі інциденти повторюватимуться”, — заявив керівник голландського інвестиційного фонду FreezeOil Роланд Піпер.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.