четвер, 4 червня 2015 р.

На Київщині голова РДА організував цілодобову онлайн-трансляцію зі свого кабінету

Онлайн-трансляція з кабінету голови Вишгородської
райдержадміністрації Олександра Горгана
Голова Вишгородської районної держадміністрації Олександр Горган став першим в Україні чиновником, що встановив у своєму кабінеті відеокамери і організували безперервну онлайн-трансляцію на YouTube.

Прямі ефіри з кабінету голови адміністрації йдуть зі звуком, тому користувачі мережі Інтернет можуть в режимі онлайн бачити і чути все, що відбувається на зустрічах і нарадах голови РДА, повідомляє Згурівська Правда з посилданням на Еспресо.ТВ.

Трансляції можна подивитися на каналі голови Вишгородської РДА в YouTube.


Крім того, Горган щовечора публікує у "Фейсбуці" і "Твіттері" детальний робочий графік на наступний день, щоб жителі району могли відслідковувати наради, які їх цікавлять.

"Єдина можливість успішно протидіяти корупції - це тотальна прозорість. Такий спосіб запобігання корупції не вимагає значних витрат - для цього я використовую звичайний ноутбук та аматорські відеокамери. Відео безкоштовно транслюється через окремий канал YouTube і це теж не вимагає ніякого фінансування", - розповів глава Вишгородської РДА.

При цьому Горган припустив, що "ця унікальна практика, за умови її обов'язкового впровадження для всіх чиновників по всій Україні, гарантовано забезпечить нову якість влади і масштабне зниження рівня корупції".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.