субота, 20 червня 2015 р.

Під Києвом відкрився фестиваль "Країна мрій" (ВІДЕО)

Повітряні сердечка - для закоханих, а надутий Майдан - для патріотів. Під Києвом відкрився фестиваль "Країна мрій". Про це із посиланням на 5 канал, повідомляє Згурівська Правда.

Під Києвом вдосвіта масово літали повітряні кулі. І цими польотами ознаменували відкриття етно-фестивалю "Країна мрій". Мрійники цьогоріч фестивалять у Музеї просто неба в Пирогові, але оскільки кулям літати над столицею заборонено, то пускалися в повітряні запливи у Макарівському районі на Київщині.

Уже звідти попрямують до Пирогова. Там увечері кулі таки трохи здіймуться над землею і  потягнуть за собою рекордно велетенський, розписаний в народному стилі рушник. А повітроплавці - уже завтра з п'ятої ранку знову кличуть усіх мрійників "Країни мрій" на Макарівщину – політати в небесах. Правда, помріяти отак у небі бодай з півгодини - можуть дозволити собі далеко не всі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.