понеділок, 8 червня 2015 р.

"Артек" відновлює свою роботу та переїжджає під Київ

Держпідприємство "Міжнародний дитячий центр "Артек" цього літа відновлює свою роботу: на час окупації Криму він переїде в Київську область

Про це заявив керівник Державного управління справами Сергій Березенко, повідомляє Згурівська Правда з посиланням на "Сегодня".

"Артек" розташований у Криму і замінити його нічим не можна. Це не тільки корпуси, море, гори і налагоджену співпрацю з іноземними молодіжними центрами. Перш за все - це унікальний колектив вихователів, який вміє працювати з дітьми, запалювати в їхніх серцях "вогонь Артека". Тому ми не можемо допустити, щоб агресор забрав у наших дітей ще й це", - підкреслив Березенко.

У 2014 році працівники "Артека", які переїхали на материкову Україну, організували табір "Артек-Карпати".

Сьогодні всі педагоги працевлаштовані на ДП "Міжнародний дитячий центр "Артек", який поки буде розміщуватися в "Пущі-Озерній".

"У червні сюди заїде перша зміна дітей з усієї України, з ними працюватимуть 50 вихователів "МДЦ "Артек", які покинули анексований Крим", - сказав Сергій Березенко.

За його словами, сьогодні завершуються роботи з адаптації комплексу під потреби дитячого центру.

"16 червня "Артеку" виповнюється 90 років. В історії свого існування він уже переживав переїзди. Зокрема, під час Другої світової війни була евакуація табору в алтайське передгір'я. Сьогодні склалася подібна ситуація, і я знаю, що в недалекому майбутньому все повернеться на свої місця. Якщо сьогодні українські діти не можуть поїхати в анексований табір, то "Артек" приїде до них", - зазначив Березенко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.