середа, 24 червня 2015 р.

На знищеній вогнем нафтобазі БРСМ досі зберігаються тисячі кубометрів пального

На території нафтобази "БРСМ" у Київській області, де 8 червня виникла резонансна пожежа, нині ознак горіння не спостерігається. Усі залишки бензину та дизельного палива з пошкоджених резервуарів перекачано до вцілілих резервуарів бази.

Про це заявив перший заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький, передає Укрінформ.

"На нафтобазі "БРСМ" у вцілілих резервуарах залишається близько 1 тис. 780 кубічних метрів дизельного пального. 3 тис 152 куб. м пального перекачано до резервуарів нафтобази "KLO", - зазначив Мельчуцький.

Він підкреслив, що штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ДСНС України продовжує працювати у цілодобовому режимі. Рятувальники здійснили очищення (сорбентування) території та водойм поблизу нафтобази від залишків нафтопродуктів.

"На місці ліквідації пожежі здійснюють спостереження та контроль за пожежною обстановкою 78 рятувальників та 32 одиниці техніки. Охорону місця проведення робіт з ліквідації надзвичайної ситуації здійснюють 21 співробітник міліції та 70 чоловік особового складу Національної гвардії", - поінформував Мельчуцький.

Серед подальших кроків щодо ліквідації наслідків пожежі на нафтобазі, урядова комісія визначила питання рекультивації території, тобто процесу штучного відновлення родючості грунтів і рослинного покриву після техногенного порушення. Задля цього буде розроблено план відновлення екологічної рівноваги на території довкола нафтобази "БРСМ".

Нагадаємо, що увечері 8 червня сталася пожежа на нафтобазі у Васильківському районі Київської області. В результаті пожежі загинули 5 людей, ще 15 постраждали.

15 червня голова ДСНС заявив, що загальний обсяг завданих пожежею збитків становить близько 50 млн грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.