субота, 13 червня 2015 р.

Пожежу на нафтобазі під Києвом повністю загасили

Рятувальникам вдалося повністю загасити пожежу на території нафтобази ТОВ “Битрембутматеріали” у Васильківському районі Київської області.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС.

Станом на 7-му годину ранку 13 червня місця горіння повністю відсутні. Зараз рятувальники поливають територію водою та охолоджують резервуари.

"Для забезпечення безпеки громадян організована охорона та обмеження доступу на територію нафтобази силами Національної гвардії", – повідомили в ДСНС України.

Наразі відомо, що Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за ст. "екоцид" КК України у зв'язку з пожежею на території нафтобази "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області, повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

"Це виконання дій, які могли призвести до екологічної катастрофи", - повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі "5 каналу". Він наголосив, що у рамках цього провадження СБУ запланувала "вивчити питання щодо розміщення цієї нафтобази, дій усередині самої бази, зокрема економічну складову - продаж бензину, можливу його підробку". 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.