пʼятниця, 12 червня 2015 р.

На Київщині начальника реєстраційної служби затримали при отриманні $4,5 тис. хабара

У середу, 10 червня, працівники Департаменту протидії злочинності у сфері економіки (ДПЗСЕ) спільно з прокуратурою Київської області затримали виконувача обов’язків начальника реєстраційної служби Бучанського міського управління юстиції Київської області та стажера цієї установи, повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

У відомстві повідомили, що цей чиновник також обіймає посаду начальника реєстраційної служби Києво-Святошинського райуправління юстиції Київської області. Його затримали в рамках розслідування кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди.

«Стажер реєстраційної служби Бучанського міськуправління юстиції отримав пряме розпорядження керівника одержати від заявника кошти у сумі 4,5 тисячі доларів США, що він і здійснив у власному автомобілі. Гроші було передано керівнику», – повідомили у міліції і додали, що хабар посадовець отримав від представника суб’єкта господарювання Київщини за реєстрацію права власності на комплекс з обслуговування автомобілів в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

Проводяться першочергові слідчі дії, обшуки в службовому кабінеті, в автомобілі та за місцем проживання вказаних осіб. Вирішується питання про затримання підозрюваних у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а провадження розслідується за ч. 3 ст. 368 (отримання хабара).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.