середа, 10 червня 2015 р.

Рівень забруднення атмосфери повітря у столиці за вчорашній день було перевищено у 2-6 разів

Рівень забруднення атмосфери повітря у столиці за вчорашній день було перевищено у 2-6 разів. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан під час сьогоднішнього брифінгу у столиці.

За його словами, у вівторок, 9 червня, було визначено 8 точок на околиці міста Києва, відповідно до яких провели лабораторне дослідження. Його результати показали, що перевищення показників забруднення відбулося в 2-6 разів. Для порівняння, у травні ця цифра становила 1,5-2 рази. Сьогодні також були проведені лабораторні дослідження, утім їх результати слід узгодити із даними гідрометеоцентру.

Водночас головний санітарний лікар Києва зазначив, що не може достовірно стверджувати, що зростання рівня забруднення спричинила саме пожежа на нафтобазі під Васильковом Київської області.

Крім того, він заявив, що відповідно до результатів лабораторії були негайно організовані заходи щодо зниження шкідливих речовин в шарі атмосфері. Перш за все, звернулися до київської влади щодо негайної обробки водою вулиць, автомобільних доріг, площ і дворів. Також було вжито заходів із заборони пропуску великого автотранспорту до столиці.

Читайте також: Мегапожежа на Київщині: під Васильковом горить нафтобаза (ФОТО, ВІДЕО, ХРОНІКА ПОДІЙ) - ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.