пʼятниця, 22 травня 2015 р.

Голів райдержадміністрацій та мерів Київщини зобов'язали вести сторінки у Facebook

Про це пише УНІАН з посиланням на Київську обласну державну адміністрацію.

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе доручив керівникам райдержадміністрацій та міським головам (міст обласного значення) Київщини до 23 травня створити особисті сторінки в мережі Facebook, аби ті спілкувалися з виборцями.

Лев Парцхаладзе зазначив: «Саме соціальні мережі зараз є одним з головних джерел інформації. А представники влади повинні вміти вести діалог з людьми: повідомляти про важливі події, радитися про заплановані зміни, висловлювати свою позицію, чути думки і критику, спілкуватися з населенням».

Нагадуємо, що "мода" на Facebook серед високопосадовців не є новинкою. Так, Згурівська Правда повідомляла, що ще в березні міліціонерів Київської області зобов'язали завести сторінки в соціальній мережі Facebook. Про своє розпорядженні написав начальник ГУМВС в Київській області Вадим Троян на своїй сторінці у Facebook

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.