субота, 2 травня 2015 р.

У Згурівці відбулися районні військово-патріотичні змагання "Сокіл" ("Джура")

29 квітня у Згурівці на місцевому стадіоні "Старт" відбулися дитячо-юнацькі військово-патріотичні змагання "Сокіл" ("Джура"), у яких взяли участь 16 шкільних команд Згурівського району.

Незвична для Згурівщини подія, яку тепер обіцяють зробити щорічною, була організована Згурівським БДЮТ, відділом освіти Згурівської РДА та Згурівським РВК.

На заході були присутні: голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, голова Згурівської районної ради Євген Чубук, військовий комісар Згурівського району Юрій Черв'як, заступник голови Згурівської РДА Малафій Юрій Борисович, начальник відділу освіти Згурівської РДА Віктор Бойко та директор Згурівського БДЮТ Галина Кислицька.

Першим етапом було офіційне відкриття змагань з вітальними словами гостей. Команди вишикувалися в ряд та представили себе. Далі відбулося жеребкування. Учасники гідно показали себе в конкурсах: «Ватра», «Перетягування каната» та «Військовий марш». 

На другому етапі команди розділились на 2 групи (перша з чотирьох осіб, а друга з двох). Перші групи показали справжню співпрацю та взаємодопомогу один одному. Вони мали пройти смугу перешкод, яка сладалась із кількох частин: жердини, переправа по колоді з потерпілим, переправа потерпілого на плащ-палатці, пластунський рух, маятник і гусячий (козацький) крок. Другі групи показали свої вміння у спритності та орієнтуванні за картою в невідомій місцевості.

Бажаючих подивитися та підтримати друзів і команд зібралося сила-силенна. Протягом заходу панувала дружня та патріотична атмосфера, насичена тільки позитивними емоціями. Наприкінці заходу переможці отримали нагороди від почесних гостей та організаторів. 

Отже, після численних конкурсів та весело проведенного часу маємо такі результати: перше місце посіла команда Згурівської ЗОШ із загальним результатом у 14хв. 28сек., друге місце завоювали школярі з Жуківки, а третє місце виборола команда Великокрупільської ЗОШ.

Вітаємо команди з чудовими результатами! Наснаги вам та ще більше яскравих перемог, ви молодці!

Сергій Єрмолюк, учень 9-Б класу Згурівської загальнооствітньої школи.

Фотозвіт Марії Чорної

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.