середа, 13 травня 2015 р.

На Київщині мер задекларував 67 квартир (ІНФОГРАФІКА)

Інфографіка руху "Чесно"
Міський голова Ірпіня Володимир Карплюк у 2013 році купив 67 квартир площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Про це свідчить оприлюднена на сайті міськради декларація за 2013, повідомляє “Газета по-українські“.

Згідно з аналізом декларації, Карплюк заплатив за квартири майже 21 мільйон. Іще 11,8 млн гривень він витратив на придбання нежитлової нерухомості. На додачу до всього Карплюк у 2013 році поклав 4 млн гривень на рахунок у банку.

За даними декларацій, мер 50-тисячного міста значно випереджає за обсягами активів урядовців Києва. Так, у власності столичних депутатів, з-поміж яких є мільйонери-забудовники, максимум є 6 квартир і 5 будинків.

За кількістю своїх доходів, а це понад 21 мільйон, які він отримав від продажу нерухомості, Карплюк посів би 2-ге місце. Він поступився б хіба мільйонеру-УДАРівцю, теж забудовникові, Микитасеві, але обігнав би секретаря Київради Олексія Рєзнікова. При цьому загальні витрати мера Ірпіня на нерухомість склали майже 34 млн грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.