четвер, 9 квітня 2015 р.

Прокуратура Київщини вимагає повернути державі лісові землі парку «Голосіївський»

Прокуратурою Київської області до Ірпінського міського суду заявлено 10 позовів про визнання недійсними рішень Гостомельської селищної ради та повернення у державну власність 1,5 га земель лісового фонду вартістю понад 7 млн грн.

Встановлено, що селищна рада у 2010 році, вийшовши за межі своїх повноважень, передала у власність громадян земельні ділянки, які знаходяться за межами населеного пункту та знаходяться у постійному користуванні КП «Святошинське лісопаркове господарство». Згідно законодавства повноваження щодо вилучення вищевказаних земель належить виключно до компетенції Кабінету Міністрів України.

Крім цього, Указом Президента України від 1 травня 2014 року спірні земельні ділянки віднесено до Національного природного парку «Голосіївський».

Таким чином, земельна ділянка, відведена Гостомельською селищною радою під забудову, наразі є територією Національного природного парку «Голосіївський» та відноситься до земель природно-заповідного фонду.

Також прокуратурою області готуються позови щодо повернення у державну власність ще понад 7 га лісу в регіоні, які селищна рада аналогічним чином передала громадянам під будівництво.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.