пʼятниця, 24 квітня 2015 р.

Під Києвом відкриється центр реабілітації для поранених українських військових

Після стількох місяців війни в Україні
нарешті відкриють реабілітаційний центр для солдатів
На території Ірпінського військового госпіталю у Київській області у понеділок, 27 квітня, відкриється перший в Україні медичний центр психологічної та фізичної реабілітації для солдатів, які постраждали під час бойових дій в Донбасі.

Про це повідомляє ZN.UA із посиланням на інформаційне агентство "ЛігаБізнесінформ".

"У понеділок на базі Ірпінського військового госпіталю відбудеться офіційне відкриття першого в Україні центру психофізичної реабілітації для потерпілих АТО", - заявила на брифінгу прес-секретар Міністерства оборони Вікторія Кушнір.

За даними Міністерства оборони станом на кінець березня за час військових дій в зоні АТО було поранені і травмовано понад 5 тис. військовослужбовців.

Відомо, що на сьогоднішній день в Україні гостро не вистачає реабілітаційних відділень та центрів. Пораненим, покаліченим бійцям ніде пройти повноцінну реабілітацію - мова йде не тільки про тілесні страждання, але і про душевні.

Психологічної допомоги, на думку фахівців, потребує кожен другий з тих, хто воював, проривався з оточення, пережив смерть бойових побратимів, навіть якщо сам він залишився неушкодженим. Підтримка потрібна не тільки сім'ям, які втратили свого сина, чоловіка, батька, але і тим, хто дочекався повернення свого бійця, але не може налагодити з ним стосунки, тому що після втрати рук-ніг, зору або слуху він став зовсім іншою людиною, до якої важко знайти підхід.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.