четвер, 23 квітня 2015 р.

У Згурівці відбудеться творчий вечір відомого українського письменника Бориса Гуменюка

Завтра, 24 квітня о 18:00 в актовій залі Згурівського НВК (Гімназія) відбудеться творчий вечір Бориса Гуменюка - жителя с. Войкове, легенди сучасної української визвольної боротьби, відомого поета та прозаїка, до недавнього часу заступника командира батальйону "ОУН". Вхід вільний.

На зустрічі Борис Гуменюк познайомить гостей із своєю творчістю та поділиться спогадами про нинішню війну за цілісність України. Вхід вільний.

Біографічна довідка


Борис Гуменюк народився 30 січня 1965 року в селі Острів під Тернополем. 1990 - побрався з літераторкою Марією Куземко. 1993 - вийшла книжка віршів "Спосіб захисту", займається бізнесом. 1997 -  провів два роки в київському СІЗО "на Лук'янівці", за "економічний злочин", виправданий за рішенням суду. 2005 - видав роман про тюрму "Лук"янівка". З 2009 року проживає у селі Войкове Згурівського району Київської області.

В 2006 року Борис Гуменюк став членом Національної спілки письменників України, автор книжок "Лук'янівка", "Острів" та зовсім свіжої книги "Вірші з війни" (2014 р.), яка стала бестселлером на Форумі видавців у Львові. Б. Гуменюк також відомий, як автор проекту "Українські книги — українським тюрмам", Координатор проекту "Інша література".

30 листопада 2013 року був серед тих, хто зібралися на Михайлівській площі в Києві. Наступного дня серед перших був побитий "Беркутом" у Будинку письменників та згодом 19 січня і 18 лютого на вулиці Грушевського.

13 березня 2014 поставив свій підпис під "Заявою від діячів культури України до творчої спільноти світу", у зв'язку із російською агресією в Україні.

Свою війну проти російського окупанта за цілісність України Борис Гуменюк почав улітку 2014 із добровольчого батальйону "АЗОВ", потім був заступником командира батальйону "ОУН" (позивний "Кармелюк"), а зараз із побратимами-ОУНівцями на базі 81 десантно-штурмової бригади ЗСУ (81 ДШБ) формують 5 батальйонну тактично-розвідувальну групу (5 БТРГ).

Має двох доньок — 26 і 27 років.

Відзнаки: 


  • літературно-мистецька премія Ліги українських меценатів 2014 року імені Володимира Свідзінського та Бориса Нечерди;
  • медаль святих Кирила і Мефодія;
  • Золота Фортуна "Людина року 2014".Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.