неділя, 26 квітня 2015 р.

Учні Згурівського НВК на День Землі саджали дерева та квіти

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Так, у п’ятницю, 24 квітня, учні та вчителі Згурівського НВК долучилися до цього заходу. Діти середньої та старшої школи саджали квіти на ділянках, закріплених за кожним класом. Було насіяно багато квітів, які будуть прикрашати шкільне подвір’я. Всі працювали добре та завзято. Панувала весела й дружня атмосфера.

Згодом, учні разом із вчителями дбайливо саджали дерева. Хлопці й дівчата завзято копали ямки для молодих рослин, носили воду, бережно руками поміщали корінці до ямки та засипали землею. За день роботи булу висаджено багато дерев на території школи.

Ми сподіваємося, що всі і далі будуть дбати про природу та не залишатимуться байдужим до долі нашої планети.

Яна Твердохліб, учениця 8 класу Згурівського НВК
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.